Ste učiteľom/kou spoločenskovedných predmetov na základnej alebo strednej škole kdekoľvek na Slovensku a nemáte ešte program na víkend? Výborne! Pridajte sa k nám a využite jedinečnú last minute príležitosť zúčastniť sa bezplatného 3-dňového tréningu Future Teacher Leaders v občianskom vzdelávaní!

Tréning sa uskutoční v termíne 11.-14. októbra 2018 vo zvolenskom Hoteli Poľana a vďaka výnimočným hosťujúcim lektorom Arlene Benitez a Keithovi C. Bartonovi z americkej Indiana Univerzity Bloomington a našim trénerkám Jane Feherpataky-Kuzmovej a Michaele Beck-Lehrhauptovej počas neho:

spoznáte nové metódy tvorby demokratickej klímy vo svojej triede,
dozviete sa o stratégiách podpory diskusie vo svojej triede,
porozumiete princípom rozhovorov o kontroverzných témach so svojimi žiakmi a žiačkami,
objavíte možnosti podpory angažovanosti svojich žiakov a žiačok,
– na vlastnej koži zažijete metódy rozvoja kritického myslenia žiakov a žiačok,
porovnáte skúsenosti z amerického prostredia v oblasti občianskeho vzdelávania s Vašimi skúsenosťami,
– budete mať možnosť zdieľať ich s ďalšími účastníkmi a účastníčkami,
– stanete sa súčasťou komunity pedagógov s aktívnym prístupom k občianskej náuke,
inšpirujete sa novými prístupmi, metódami a témami pre svoju ďalšiu každodennú prax,
– nepochybne sa zabavíte!

Účasť na tréningu je bezplatná. Tréning bude počas celého jeho trvania tlmočený, takže nie je potrebné, aby ste disponovali jazykovými zručnosťami.

Využite príležitosť získať jedno z posledných voľných miest a zažite, ako učiť občiansku náuku zážitkovo a efektívne! Dajte nám o sebe vedieť čo najskôr mailom na info@ipao.sk alebo telefonicky na 0908 572 328 – prihlásiť sa môžete iba v pondelok 8. októbra 2018! Tešíme sa na Vás!

Tréning je súčasťou projektu Občianska výchova budúcnosti, ktorý vznikol v spolupráci s Indiana University Bloomington a Veľvyslanectvom USA na Slovensku.