Ako bude zajtra? Záleží na každom z nás. 

Našou víziou je vyspelá, funkčná a udržateľná občianska spoločnosť, ktorá stojí na aktívnych, rešpektujúcich, pozorných, kriticky mysliacich občanoch.

Prostredníctvom našej činnosti a našich originálnych vzdelávacích programov podporujeme a rozvíjame potenciál aktívneho občianstva u všetkých občanov, dospievajúcich i dospelých.

Meňte svet s nami. Podporte nás 2 % z daní.

Ďakujeme vám za podporu, ktorú nám prejavujete už len tým, že čítate naše slová. Vaše 2 % z daní nám pomôžu vytrvať v našej činnosti a rozvíjať naše služby. Darujte nám 2 percentá a my sľubujeme, že každým centom podporíte aktívne, demokratické a zodpovedné Slovensko budúcnosti.

Ako na to. Chcem vám darovať svoje 2 %.

Údaje, ktoré potrebujete na to, aby ste darovali 2 % z dane Inštitútu pre aktívne občianstvo:

Obchodné meno (názov): Inštitút pre aktívne občianstvo
Právna forma: občianske združenie
IČO: 42448450
Sídlo: Úzka 2727/31, 900 42 Dunajská Lužná

Tieto údaje vypĺňa fyzická a právnická osoba v daňovom priznaní a zamestnanec ich uvádza vo Vyhlásení o preukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej  osoby.

VYHLÁSENIE – ZAMESTNANCI
ÚDAJE O IPAO NA STIAHNUTIE

Ak ste minulý rok odpracovali minimálne 40 hodín ako dobrovoľník, môžete nám darovať 3 % z daní. K tomu potrebujete ešte potvrdenie o dobrovoľníckej   činnosti od organizácie, pre ktorú ste činnosť vykonávali.

 Bez vás to nepôjde. Ďakujeme vám za podporu.

Našu registráciu v Notárskom centrálnom registri určených právnických osôb (v zozname prijímateľov podielu zaplatenej dane) si môžete overiť na tomto linku.