Občianske združenie ID Space Team zorganizovalo v nedeľu 26. februára 2017 v priestoroch KC Dunaj ďalší ročník inšpiratívnej konferencie pre mladých ľudí Z nuly na štvrté.

Konferencia organizovaná v štýle „mladí mladým“ je každoročne večerom plným inšpiratívnych príbehov a inovatívnych projektov z dielne mladých úspešných firiem a organizácií. Aj tento rok predstavila niekoľko úspešných ľudí, ktorí sa vlastnou prácou a tým, čo robia, posunuli smerom hore (z nuly, napríklad, na štvrté, kde sídla známe Quickkancle aj združenie ID Space Team). Medzi nimi predstavila Inštitút pre aktívne občianstvo naša výkonná riaditeľka, Jana Feherpataky-Kuzmová, ktorá rozprávala o svojom osobnom životnom príbehu, o tom, ako vznikla myšlienka založiť IPAO, o aktuálnych aj pripravovaných projektoch a o príležitostiach pre mladých ľudí, ktorí chcú aktívne prispieť k zmene v spoločnosti.

Svoje zaujímavé príbehy a príležitosti pre mladých ľudí prišli tento rok predstaviť napr. aj Veronika Cigáneková (Pre stredoškolákov), Tomáš Peciar (Cyklokoalícia), Zuzana Duchová (BA!! Miesta živej kultúry (1989-2016)), Ela Tolstová (Tolstoys) a iní. Fotoalbum z konferencie nájdete na stránke ID Space Team.
(foto: Michal Lukáč)