What do successful grads think you should study?

/, University News/What do successful grads think you should study?

What do successful grads think you should study?

Learn to think smart.

Etiam consectetur odio erat, quis mattis leo vestibulum non. Fusce ex ligula, tristique quis finibus sed, placerat sed libero. Phasellus convallis, sem ac tristique interdum, purus purus vehicula quam, ut fermentum sem orci in est. Aliquam leo purus, iaculis non condimentum hendrerit, vestibulum quis tortor. Vestibulum quis viverra felis. Vestibulum elementum magna ut diam placerat, in venenatis est egestas. Vivamus at libero auctor, ullamcorper libero condimentum, pellentesque nunc. In auctor dignissim tristique.

Follow your instincts

Aliquam fringilla molestie nisi ut porttitor. Maecenas viverra velit id cursus rhoncus. Mauris sit amet semper enim, quis hendrerit ex. Maecenas eu neque non lectus varius tristique sed ac tortor. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Integer accumsan tempus finibus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Duis feugiat volutpat metus in elementum. Vestibulum accumsan diam augue, vel hendrerit nisi vestibulum non. Cras enim neque, aliquam nec placerat et, blandit in ex. Sed tristique diam sit amet felis volutpat, vel cursus dolor maximus.

  • Value your time – omnis iste natus error sit voluptatem
  • Take time off – totam rem aperiam, eaque ipsa
  • Never stop learning – quasi architecto beatae vitae dicta
  • Experience is overvalued – aspernatur aut odit aut fugit
  • Be courageous – iste natus error sit voluptatem

Nulla a augue ipsum. Sed bibendum a eros vitae lobortis. Maecenas erat elit, ultrices id rutrum vitae, malesuada sit amet lectus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tristique ut enim sed facilisis. Duis sollicitudin ultricies semper. Aenean posuere elementum arcu eget vestibulum. Nunc ac tristique mauris. Nulla a augue ipsum. Sed bibendum a eros vitae lobortis. Maecenas erat elit, ultrices id rutrum vitae, malesuada sit amet lectus.

“Sed tristique diam sit amet felis volutpat, vel cursus dolor maximus duis ultricies rutrum dolor et. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Integer accumsan tempus finibus.”

Donec vel urna risus. Curabitur placerat hendrerit nisl in fermentum. Suspendisse dui eros, sodales non vulputate at, lobortis ac mi. Vestibulum vel semper nulla. Praesent sodales pellentesque suscipit. Nullam vulputate viverra aliquam. Nunc at mauris vitae nisl ullamcorper maximus eget in purus. Cras auctor dolor et lacus vestibulum venenatis. Maecenas a bibendum velit. Donec at sapien erat. Nulla pulvinar elit sed justo gravida, nec fringilla.

Najnovšie články

Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici a Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií vo svojom najnovšom výskume o dobrovoľníctve detí a mládeže identifikovali modely a príklady dobrej praxe vo výchove a vzdelávaní detí a mladých ľudí k dobrovoľníctvu a program Školy, ktoré menia svet je jedným z nich!

Výskumná publikácia, ktorá je súčasťou Koncepcie výchovy a vzdelávania detí a mládeže k dobrovoľníctvu, ponúka nové zistenia o dobrovoľníctve detí a mládeže a príklady dobrej praxe. Prináša tiež množstvo inšpirácií, ako pripravovať a realizovať zážitkové dobrovoľnícke programy a aktivity pre mladých ľudí v školskom aj mimoškolskom prostredí, ako oslovovať a zapájať žiakov a žiačky do vlastných či sprostredkovaných dobrovoľníckych aktivít či ako môžu dobrovoľníctvo na školách rozvíjať samotní učitelia a učiteľky, koordinátori a koordinátorky žiackych školských rád či mladí ľudia samotní.

Máme radosť, že náš zážitkový vzdelávaco-mentoringový program pre učiteľov a učiteľky spoločenskovedných predmetov na ZŠ a SŠ Školy, ktoré menia svet získal označenie príklad dobrej praxe vo výchove a vzdelávaní detí a mládeže k dobrovoľníctvu, ktorý tieto prepája priamo vo formálnom aj neformálnom prostredí školy. Publikácia odporúča zapojiť sa do projektu, nakoľko vďaka nemu môžu učitelia získať pomoc a podporu pri príprave a motivácii žiakov a kolegov a mentoring, ale aj pomoc so samotnou realizáciou aktivít, a zároveň majú slobodu a priestor realizovať aktivity tak, ako to vyhovuje im, žiakom a škole. Pozrite si kompletné informácie o našom programe a zistite viac o tom, prečo ho autorky publikácie s názvom Dobrovoľníctvo mládeže na Slovensku – aktuálny stav a trendy odporúčajú aj Vašej škole na tomto linku.

Ak Vás program zaujal, výbornou správou pre Vás je, že máme práve v týchto dňoch otvorené prihlasovanie do jeho nového ročníka! Pozrite si 10 dôvodov, pre ktoré sa budete chcieť stať Školou, ktorá mení svet a prihláste sa prostredníctvom formulára nižšie ešte dnes! Prihlasovanie uzatvárame už čoskoro, v piatok 1. júna 2018.

powered by Typeform

 

2016-03-16T10:54:22+00:00